SAMOLEPKY, FÓLIE A POLEPY - Lupaprint.sk

Reklamné štúdio J+T
Prejsť na obsah
INFOLINKA:
0910460450
Dostupnosť linky:
08:00 - 16:00 PO - PIA
EMAIL:
Vďaka dlhoročným skúsenostiam v odbore vám vieme ponúknuť širokú ponuku samolepiacich fólií na rôzne účely použitia. V našej ponuke nájdete samolepky s odstrániteľným lepidlom pre krátkodobé aplikácie ale aj liate samolepky, s trvácnosťou niekoľko rokov. Potrebovali by ste napríklad polepiť výklad vášho obchodu? Dierkovaná “one way vision” samolepka je tá správna voľba. Nie ste si istí, aký materiál by bol pre vašu potrebu najvhodnejší? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.
MONOMERICKÁ SAMOLEPKA
Pre krátkodobé aplikácie (v exteriéri do 2 rokov). Vhodná na polep rovných hladkých nesavých plôch ako napríklad plechové billboardy, plastové, kovové a sklenené tabule, ... Pre zvýšenie odolnosti potlače proti poškriabaniu odporúčame povrch chrániť laminom

POLYMERICKÁ SAMOLEPKA

Pre dlhodobé aplikácie (v exteriéri do 5 rokov). Vhodná na polep rovných a mierne zaoblených hladkých nesavých plôch ako napríklad billboardy, plastové, kovové a sklenené tabule, skrine nákladných áut, ... Pri predpokladanej životnosti viac ako 2 roky a pri použití na dopravných prostriedkoch je nutné použiť lamino ako ochranu proti UV žiareniu a poškriabaniu.
ONE WAY VISION 3M s certifikátom
Špeciálna dierkovaná samolepiaca fólia, určená na jednostranne priehľadnú okennú grafiku. Používaná na polep autoskiel. Životnosť 2 roky,
ONE WAY VISION
Špeciálna dierkovaná samolepiaca fólia, určená na jednostranne priehľadnú okennú grafiku. Používaná na polep výkladov. Životnosť 1 rok.

LIATA SAMOLEPKA
Na polep členitých "3D" povrchov, hlavne na polep karosérií automobilov. Pri použití na dopravných prostriedkoch je nutné použiť lamino ako ochranu proti UV žiareniu a poškriabaniu.
TRANSLUSCENTNÁ SAMOLEPKA
Špeciálna polymerická samolepiaca fólia určená pre tlač grafiky na svetelnú reklamu. Väčšinou sa ňou poliepa mliečne biele plexisklo vo svetelných boxoch
Ceny sú uvedené bez DPH. Ak máte pridelené správne DIČ, dostanete faktúru s 0% DPH. V opačnom prípade pripočítame k uvedeným cenám DPH vo výške 20%. Lehoty sa uvádzajú v pracovných dňoch. Pri zásielke prostredníctvom zásielkovej služby sa lehota predĺži o 1-2 dni.
Návrat na obsah